Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Kalendarium

«

Maj 2024

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
     1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Film promocyjny

Narodowe Centrum Kultury
Projekt - tablica
 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Losowe zdjęcie

Dzień Dziecka 2015

   Dzień Dziecka to dla mieszkańców gminy Lipnik jedno z najważniejszych świąt, które to na pierwszym miejscu stawia najmłodszych jej mieszkańców.

   W poniedziałek 1 czerwca 2015 r. z tej okazji odbył się coroczny festyn, zorganizowany przez GOK we Włostowie i CK w Lipniku. Sprzyjająca pogoda oraz program przepełniony licznymi atrakcjami dla dzieci przyciągnął imponującą ilość uczestników.

   Jedną z najpopularniejszych atrakcji okazały się gry i zabawy zorganizowane przez Wioskę Indiańską. Artyści zainteresowali dzieci, prezentując wykonanie indiańskich pióropuszy oraz umożliwiając im spotkanie z wodzem wioski.

   Mnóstwo radości wzbudziły występy akrobatyczne gwiazdy cyrkowej Rikardo, który z wesołym programem dla dzieci zachwycał swoimi popisami zarówno młodszych jak i starszych uczestników imprezy. Scena mieniła się kolorami i pulsowała pogodnymi, rytmicznymi dźwiękami, a cyrkowiec zachęcał do wspólnej zabawy, ciesząc wyjątkowością swoich niesamowitych sztuczek.

   Uroczystość umilili  młodzi artyści, którzy przygotowani przez GOK i CK przedstawili ciekawy program artystyczny złożony z występów wokalno-instrumentarnych oraz tanecznych. Na scenie amfiteatru wystąpił Kwartet Gitarowy tj: Jola Chruściel, Wiktoria Sajecka, Dorota Chruściel, Jola Polit – uczennice Kamila Gołąbka, a także wokaliści z grupy Martyny Puszki-Maziarz: Łukasz Leśko, Ola Wolska, Paulina Sierant. Wystąpiła również grupa taneczna przygotowana przez instruktorkę zumby Sylwię Rogalińską w składzie: Klaudia Wyrazik, Ada Grzesiak, Milena Wietrzycka, Paulina Pisarska, Aleksandra Salwa.

   Podczas imprezy organizowane były liczne konkursy z nagrodami przygotowane przez panią Zofię Kryszczyńską Radną Gminy Lipnik i pana Stanisława Mazura przewodniczącego Rady Gminy Lipnik. Natomiast Radni Powiatu - Krzysztof Hajdukiewicz i Tomasz Staniek ufundowali dla dzieci słodki poczęstunek.

   Dzieci z radością korzystały także z placu zabaw, który przyciągał m.in: zamkiem, trampoliną, suchym basenem i wieloma innymi atrakcjami dla najmłodszych.


   Impreza okazała się świetną okazją do zabawy i odpoczynku, a także wyjątkowym prezentem dla świętujących dzieci. Z wielką niecierpliwością oczekujemy tego dnia w przyszłym roku i liczymy, że przysporzy on uczestnikom równie pozytywnych i niezapomnianych atrakcji.Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama