Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Kalendarium

«

Czerwiec 2024

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
           1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30            

Film promocyjny

Narodowe Centrum Kultury
Projekt - tablica
 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Losowe zdjęcie

Dzień Dziecka 2017

  W czwartek, dnia 1 czerwca 2017 r. odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku. Jak co roku święto najmłodszych stało się hucznym wydarzeniem, na którym zjawiła się znaczna ilość gości. Z racji obchodzonego święta większość z nich stanowiły dzieci. Impreza była w pełni udana, wszyscy jej uczestnicy byli usatysfakcjonowani. Wspaniała atmosfera i świetna pogoda sprzyjała zabawie.

   Zgromadzonych przywitał Dyrektor GOK we Włostowie i CK w Lipniku Sebastian Szymański. Po otwarciu imprezy wszystkie dzieci rozbiegły się z uśmiechem do przygotowanych dla nich atrakcji. Przede wszystkim  było mnóstwo konkursów, gier i zabaw zaaranżowanych przez pracowników GOK i CK. Sponsorem nagród w postaci słodyczy dla uczestników był Radny Powiatu Opatowskiego Krzysztof Hajdukiewicz.

   Dzieci mogły skorzystać z darmowych atrakcji firmy TOP ROZRYWKA sponsorowanych przez GOK i CK, tj. pneumatyczna zjeżdżalnia Jungle, pneumatyczny plac zabaw Miki, skakaniec, suchy basen. Catering dla przybyłych gości udostępniła firma KAYMAG.

   Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy przez plastyczkę GOK Beatę Dzik. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i w ciekawy sposób spędzić ten wyjątkowy dzień.

   Odbyła się także profesjonalna letnia sesja fotograficzna, którą wykonało studio BONA FOTO.    Na imprezie pojawili się również goście z konkursami, za które przewidziane były nagrody. Jednym z nich była Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Opatowie Małgorzata Jalowska, która przeprowadziła konkurs dotyczący bezpieczeństwa dzieci podczas prac w gospodarstwie.

   Drugim gościem była dzielnicowa Katarzyna Czesna z nagrodami dla zwycięzców konkursów. Dzieci mogły obejrzeć motocykl policyjny, na którym przyjechała Pani dzielnicowa, a także poznać psa policyjnego Argo i dowiedzieć się o jego pracy w policji.

   Kolejnym gościem było Stowarzyszenie „Razem dla Leszczkowa”, które zasponsorowało lody dla wszystkich dzieci. Uroczystość umiliła swoim występem młoda wokalistka Klaudia Wyrazik, która wykonała dwa utwory „Życie jest piękne” i „Nieodkryty ląd”. Następnie na scenie pojawiła się grupa taneczna NanuDance, w której skład wchodzą Milena Wietrzycka, Marysia Cieślik, Ada Grzesiak,Klaudia Wyrazik, Karina Radom i Patrycja Toporowska. Dziewczyny wykazały się talentem i zaprezentowały własną choreografię.

   Obchody Dnia Dziecka w Lipniku cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci. Z pewnością za rok będzie można się spodziewać równie hucznego świętowania.


   GOK we Włostowie i CK w Lipniku życzy wszystkim dzieciom wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń oraz dużo uśmiechu.Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama