Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Jesteś tutaj: |

Kalendarium

«

Kwiecień 2024

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930        

Film promocyjny

Narodowe Centrum Kultury
Projekt - tablica

Losowe zdjęcie

Witamy na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie
i Centrum Kształcenia w Lipniku

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie to samorządowa instytucja kultury, która stwarza możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej, takich jak: muzyka, taniec, plastyka i fotografia.

Proponuje zajęcia artystyczne i hobbystyczne, koncerty, spektakle, wycieczki, imprezy plenerowe. Ponadto wspiera inicjatywy kulturalno-społeczne na terenie Gminy, współpracując ze stowarzyszeniami i społecznością lokalną.

Kwalifikacje pracowników oraz instruktorów, zapewniają wysoki poziom organizowanych wydarzeń kulturalnych i zajęć artystycznych. Różnorodna działalność programowa sprawia, że GOK spełniając funkcje edukacyjne i animując życie kulturalne społeczności lokalnej, oddziałuje na mieszkańców całej Gminy.

Znajdziecie nas również na facebook’u GOK&CK, gdzie publikujemy wiele zdjęć z zajęć, konkursów i  wydarzeń kulturalnych. Zapraszamy na kanał na YouTube GOK & CK, na którym prezentujemy filmy oraz piękne utwory w wykonaniu naszych uczniów.Nauka tańca nowoczesnego

Nauka tańca nowoczesnego

Zapraszamy na naukę tańca nowoczesnego

środy - 15:30

Trzy grupy wiekowe:

I - 4 - 6 lat 

klasy szkoły podstawowej:

II grupa 1 - 4 klasa

III grupa 5 - 8 klasa

Prowadząca - Katarzyna KowalskaAerobik

Aerobik

Zapraszamy na zajęcia aerobiku

Startujemy 17 października

wtorek 17:30 GOK Włostów

piątek 17:30 CK Lipnik

Prowadząca: Dominika ChmielewskaTurniej w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lipnik

Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lipnik

Sportowe zakończenie wakacji

27 sierpnia na Stadionie Sportowym we Włostowie na zakończenie wakacji odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lipnik, który stał się już sportową tradycją na terenie gminy. Turniej przeznaczony był dla dwóch grup wiekowych, pierwsza to roczniki 2005 – 2009, druga to roczniki 2010 – 2012 [...]Dożynki Gminne

Dożynki Gminne

Uroczystość dożynkowa rozpoczęła się Mszą Świętą w kaplicy w Lipniku.

W prowadzonym przez orkiestrę korowodzie wszyscy udali się na plac amfiteatru w Lipniku, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.

Po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego starostowie dożynek, Justyna i Michał Wiśniewscy przekazali chleb dożynkowy gospodarzowi gminy, wójtowi Andrzejowi Grządzielowi, który podziękował wszystkim rolnikom za ich trud i poświęcenie [...]Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama