Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Jesteś tutaj: |

Kalendarium

«

Październik 2020

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
       123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Film promocyjny

Losowe zdjęcie

Witamy na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie
i Centrum Kształcenia w Lipniku

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie to samorządowa instytucja kultury, która stwarza możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej, takich jak: muzyka, taniec, plastyka i fotografia.

Proponuje zajęcia artystyczne i hobbystyczne, koncerty, spektakle, wycieczki, imprezy plenerowe. Ponadto wspiera inicjatywy kulturalno-społeczne na terenie Gminy, współpracując ze stowarzyszeniami i społecznością lokalną.

Kwalifikacje pracowników oraz instruktorów, zapewniają wysoki poziom organizowanych wydarzeń kulturalnych i zajęć artystycznych. Różnorodna działalność programowa sprawia, że GOK spełniając funkcje edukacyjne i animując życie kulturalne społeczności lokalnej, oddziałuje na mieszkańców całej Gminy.KOMUNIKAT!

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od 12 do 25 marca 2020 r. wszystkie zajęcia organizowane przez GOK we Włostowie i CK w Lipniku zostają zawieszone.

https://www.gov.pl/web/kultura/zawieszenie-dzialalnosci-instytucji-kultury-i-placowek-szkolnictwa-artystycznego Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

6 marca w Dworze Markus w Lipniku odbyła się uroczystość Dnia Kobiet. Bogaty program przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku znalazł uznanie wśród licznie zgromadzonej publiczności [...]Prywatka Ostatkowa

Prywatka Ostatkowa

Prywatka Ostatkowa przyniosła dzieciom i młodzieży świetną zabawę taneczną z okazji zakończenia karnawału.

Wiele zabaw i konkursów, dało wszystkim uczestnikom wiele radości i miłej rozrywki. 

W czasie trwania zabawy "gorące krzesła" znalazła się także grupa kibiców, która z całych sił dopingował swoich faworytów [...]Walentynki

Walentynki

Święto zakochanych w Centrum Kształcenia w Lipniku odbyło się 14 lutego w rytmach miłosnej muzyki.

Wspólna zabawa dzieci, młodzieży i pracowników Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie była pełna zabaw i konkursów [...]VIII Turniej Tenisa Stołowego

VIII Turniej Tenisa Stołowego
Podczas Ferii z GOK-iem, 5 lutego odbyła się ósma edycja Turnieju Tenisa Stołowego, która została rozegrana w Gminnym Ośrodku Kultury we Włostowie. Do rozgrywek zgłosiło się dziesięciu zawodników. Najmłodszy uczestnik miał 13 lat, a najstarszy 48.

Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach, do których zawodnicy zostali przydzieleni po wcześniej przeprowadzonym losowaniu [...]Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama