Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Jesteś tutaj: |

Kalendarium

«

Sierpień 2021

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031        

Film promocyjny

Losowe zdjęcie

Witamy na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie
i Centrum Kształcenia w Lipniku

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie to samorządowa instytucja kultury, która stwarza możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej, takich jak: muzyka, taniec, plastyka i fotografia.

Proponuje zajęcia artystyczne i hobbystyczne, koncerty, spektakle, wycieczki, imprezy plenerowe. Ponadto wspiera inicjatywy kulturalno-społeczne na terenie Gminy, współpracując ze stowarzyszeniami i społecznością lokalną.

Kwalifikacje pracowników oraz instruktorów, zapewniają wysoki poziom organizowanych wydarzeń kulturalnych i zajęć artystycznych. Różnorodna działalność programowa sprawia, że GOK spełniając funkcje edukacyjne i animując życie kulturalne społeczności lokalnej, oddziałuje na mieszkańców całej Gminy.

Znajdziecie nas również na facebook’u GOK&CK, gdzie publikujemy wiele zdjęć z zajęć, konkursów i  wydarzeń kulturalnych. Zapraszamy na kanał na YouTube GOK & CK, na którym prezentujemy filmy oraz piękne utwory w wykonaniu naszych uczniów.Zegar Męki Pańskiej

Zegar Męki Pańskiej

W czasie pandemii wielu osobom brakuje kontaktu z kulturą, wychodzimy temu naprzeciw. W sobotę 27 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Teatru i przygotowaliśmy słowno-muzyczną niespodziankę.

Zegar Męki Pańskiej, pod takim tytułem odbywa się niezwykłe nabożeństwo, ukazujące wydarzenia z ostatnich 24 godzin z życia Jezusa Chrystusa, zaczerpnięte z Ewangelii bądź Tradycji Kościoła [...]WIELKANOCNE KOLORY

WIELKANOCNE KOLORY

Pierwsze chwile wiosny przyniosły nam wyjątkowo zimową pogodę, jednak z tęsknotą czekamy na pierwsze kolory kwiatów wiosny, dlatego w związku z nadchodzącymi świętami wielkanocnymi, mamy dla Was kolorowe wyzwanie.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem: REGULAMIN
Zapraszamy!INFORMACJA

INFORMACJA

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia
określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii
zdecydowano o czasowym zamknięciu instytucji kultury.

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie

i Centrum Kształcenia w Lipniku

do 9 kwietnia 2021 r [...]Dzień Sołtysa

Dzień Sołtysa

Wszystkim paniom i panom sołtysom, z okazji Dnia Sołtysa składamy najlepsze życzenia.

Dziękujemy za Wasze rady i dobre słowo, za to, że jesteście z mieszkańcami w czasie ich trudnych chwil i w czasie realizacji wspólnych zadań.

Wszystkiego najlepszego!Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama