Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Jesteś tutaj: |

Kalendarium

«

Czerwiec 2024

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
           1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30            

Film promocyjny

Narodowe Centrum Kultury
Projekt - tablica
 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Losowe zdjęcie

Witamy na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie
i Centrum Kształcenia w Lipniku

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie to samorządowa instytucja kultury, która stwarza możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej, takich jak: muzyka, taniec, plastyka i fotografia.

Proponuje zajęcia artystyczne i hobbystyczne, koncerty, spektakle, wycieczki, imprezy plenerowe. Ponadto wspiera inicjatywy kulturalno-społeczne na terenie Gminy, współpracując ze stowarzyszeniami i społecznością lokalną.

Kwalifikacje pracowników oraz instruktorów, zapewniają wysoki poziom organizowanych wydarzeń kulturalnych i zajęć artystycznych. Różnorodna działalność programowa sprawia, że GOK spełniając funkcje edukacyjne i animując życie kulturalne społeczności lokalnej, oddziałuje na mieszkańców całej Gminy.

Znajdziecie nas również na facebook’u GOK&CK, gdzie publikujemy wiele zdjęć z zajęć, konkursów i  wydarzeń kulturalnych. Zapraszamy na kanał na YouTube GOK & CK, na którym prezentujemy filmy oraz piękne utwory w wykonaniu naszych uczniów.Turniej Sołecki

Turniej Sołecki

W Gołębiowie, 23 lipca, odbył się już czwarty z kolei Turniej Sołecki.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna sołectwa Kaczyce, drugie – drużyna z Zachoinia, trzecie – drużyna ze Słoptowa. Dziesięć drużyn, sześć konkurencji

W tym roku w turnieju wzięła udział rekordowa liczba drużyn [...]XXI Biesiada Świętojańska

XXI Biesiada Świętojańska

XXI Biesiada Świętojańska

Plan uroczystości poświęcenia, nadania i przekazania sztandaru OSP we Włostowie: 

13:30 Zbiórka jednostek strażackich przed remizą OSP Włostów 

Przemarsz do kościoła na Mszę Świętą 

14:00 Msza Święta w Kościele pw [...]Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Kaczycach

Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Kaczycach

3 czerwca odbyła się w Kaczycach uroczystość otwarcia Świetlicy Wiejskiej, w której uczestniczyli przedstawiciele lokalnego samorządu oraz posłowie na sejm RP: Agata Wojtyszek i Marek Kwitek.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich gości przez członkinie KGW Kaczyce: radną i sołtysa wsi Kaczyce, Barbarę Kusal i przewodniczącą KGW Kaczyce, Wiesławę Bober [...]Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

1 czerwca w Amfiteatrze w Lipniku odbył się Dzień Dziecka, który jest jednym z najważniejszych świąt dla najmłodszych. Nikt nie mógł narzekać na brak atrakcji i różnorodność oferowanych zabaw.

Już od wejścia na plac amfiteatru można było zauważyć kolorowo przybraną scenę, wielkie konstrukcje dmuchane, z których wszystkie dzieci cieszyły z dobrej zabawy [...]Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama