Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Jesteś tutaj: |

Kalendarium

«

Lipiec 2024

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031      

Film promocyjny

Narodowe Centrum Kultury
Projekt - tablica
 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Losowe zdjęcie

Witamy na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie
i Centrum Kształcenia w Lipniku

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie to samorządowa instytucja kultury, która stwarza możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej, takich jak: muzyka, taniec, plastyka i fotografia.

Proponuje zajęcia artystyczne i hobbystyczne, koncerty, spektakle, wycieczki, imprezy plenerowe. Ponadto wspiera inicjatywy kulturalno-społeczne na terenie Gminy, współpracując ze stowarzyszeniami i społecznością lokalną.

Kwalifikacje pracowników oraz instruktorów, zapewniają wysoki poziom organizowanych wydarzeń kulturalnych i zajęć artystycznych. Różnorodna działalność programowa sprawia, że GOK spełniając funkcje edukacyjne i animując życie kulturalne społeczności lokalnej, oddziałuje na mieszkańców całej Gminy.

Znajdziecie nas również na facebook’u GOK&CK, gdzie publikujemy wiele zdjęć z zajęć, konkursów i  wydarzeń kulturalnych. Zapraszamy na kanał na YouTube GOK & CK, na którym prezentujemy filmy oraz piękne utwory w wykonaniu naszych uczniów.Złote Gody 2015

Złote Gody 2015

Młodzież, która na co dzień rozwija swoje talenty wokalne i instrumentalne w GOK we Włostowie i Centrum Kształcenia miała okazję uświetnić swoim występem Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego, który odbył się w piątek 18.09 2015 r. w Urzędzie Gminy w Lipniku [...]Dożynki Gminne 2015

Dożynki Gminne 2015

 Praca w gospodarstwie i na roli nie jest łatwym zadaniem. Już w czasach przedchrześcijańskich pamiętano o odpoczynku, bowiem po wyczerpujących żniwach organizowano dożynki.  Mieszkańcy gminy Lipnik i w tym roku nie zapomnieli o tym starym święcie ludowym [...]WAKACJE W GOK&CK

WAKACJE W GOK&CK

WAKACYJNA PRZYGODA ZAKOŃCZONA

 Wakacyjny czas, przeznaczony na odpoczynek i zabawę, dzieci często spędzają przed komputerem. Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku postanowili temu zaradzić i sprowadzić młodych odkrywców ze świata fikcji w świat dobrej zabawy na świeżym powietrzu i ciekawych zajęć plastycznych [...]Wakacje na sportowo 2015r.

Wakacje na sportowo 2015r.

 W dobie komputera i Facebooka niezwykle ważne jest to, by zachęcić dzieci i młodzież do bardziej czynnego spędzania czasu w wakacje.

 Doskonała okazja do zaszczepienia sportowego bakcyla nadarzyła się 12 lipca 2015r [...]XV Biesiada Świętojańska

XV Biesiada Świętojańska

XV Biesiada Świętojańska we Włostowie, odbyła się 21 czerwca 2015 r. otwierając kalendarzowe lato. 

 Imprezę rozpoczął program artystyczny dla dzieci Waldemara Wywrockiego w wykonaniu Wrotki i Psotki [...]Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama