Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Jesteś tutaj: |

Kalendarium

«

Styczeń 2021

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
         12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31            

Film promocyjny

Losowe zdjęcie

Witamy na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie
i Centrum Kształcenia w Lipniku

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie to samorządowa instytucja kultury, która stwarza możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej, takich jak: muzyka, taniec, plastyka i fotografia.

Proponuje zajęcia artystyczne i hobbystyczne, koncerty, spektakle, wycieczki, imprezy plenerowe. Ponadto wspiera inicjatywy kulturalno-społeczne na terenie Gminy, współpracując ze stowarzyszeniami i społecznością lokalną.

Kwalifikacje pracowników oraz instruktorów, zapewniają wysoki poziom organizowanych wydarzeń kulturalnych i zajęć artystycznych. Różnorodna działalność programowa sprawia, że GOK spełniając funkcje edukacyjne i animując życie kulturalne społeczności lokalnej, oddziałuje na mieszkańców całej Gminy.VIII Turniej Tenisa Stołowego

VIII Turniej Tenisa Stołowego
Podczas Ferii z GOK-iem, 5 lutego odbyła się ósma edycja Turnieju Tenisa Stołowego, która została rozegrana w Gminnym Ośrodku Kultury we Włostowie. Do rozgrywek zgłosiło się dziesięciu zawodników. Najmłodszy uczestnik miał 13 lat, a najstarszy 48.

Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach, do których zawodnicy zostali przydzieleni po wcześniej przeprowadzonym losowaniu [...]Turniej Szachowy

Turniej Szachowy

Zajęcia nauki gry w szachy są wciąż rozwijającą się dziedziną w ofercie Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie. Aby uatrakcyjnić ferie zimowe, 4 lutego zorganizowano w Centrum Kształcenia w Lipniku, Turniej Szachowy dla wszystkich zainteresowanych królewską grą [...]Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne

Zapraszamy mieszkańców gminy na spotkanie dotyczące dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne do produkcji energii elektrycznej.

Spotkanie odbędzie się 30 stycznia o godzinie 17:00 w Centrum Kształcenia w Lipniku.Ferie zimowe w GOK&CK

Ferie zimowe w GOK&CK

Nowy rok przyniósł nowe plany i wyzwania związane z organizacją ferii zimowych dla dzieci. Za przykładem poprzednich lat, pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie przygotowali bogaty program dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury we WłostowieCentrum Kształcenia w Lipniku [...]Dzień babci i dziadka w Klubie Seniora w Kurowie

Dzień babci i dziadka w Klubie Seniora w Kurowie

21 stycznia w Klubie Senior + w Kurowie, aby uczcić Dzień babci i dziadka, pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku przygotowali wraz młodzieżą ciekawe występy artystyczne [...]Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama