Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Jesteś tutaj: |

Kalendarium

«

Kwiecień 2024

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930        

Film promocyjny

Narodowe Centrum Kultury
Projekt - tablica

Losowe zdjęcie

Witamy na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie
i Centrum Kształcenia w Lipniku

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie to samorządowa instytucja kultury, która stwarza możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej, takich jak: muzyka, taniec, plastyka i fotografia.

Proponuje zajęcia artystyczne i hobbystyczne, koncerty, spektakle, wycieczki, imprezy plenerowe. Ponadto wspiera inicjatywy kulturalno-społeczne na terenie Gminy, współpracując ze stowarzyszeniami i społecznością lokalną.

Kwalifikacje pracowników oraz instruktorów, zapewniają wysoki poziom organizowanych wydarzeń kulturalnych i zajęć artystycznych. Różnorodna działalność programowa sprawia, że GOK spełniając funkcje edukacyjne i animując życie kulturalne społeczności lokalnej, oddziałuje na mieszkańców całej Gminy.

Znajdziecie nas również na facebook’u GOK&CK, gdzie publikujemy wiele zdjęć z zajęć, konkursów i  wydarzeń kulturalnych. Zapraszamy na kanał na YouTube GOK & CK, na którym prezentujemy filmy oraz piękne utwory w wykonaniu naszych uczniów.Śniadanie Wielkanocne Gminy Lipnik

1 kwietnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lipniku odbyło się pierwsze Śniadanie Wielkanocne gminy Lipnik, w którym mieszkańcy gminy i zaproszeni goście.

Na wstępie wójt Andrzej Grządziel powitał wszystkich gości i złożył wszystkim życzenia [...]Dzień Kobiet w Dworze Markus

Dzień Kobiet w Dworze Markus

8 marca w Dzień Kobiet odbyła się uroczystość dla wszystkich kobiet z terenu gminy Lipnik w dworze Markus w Lipniku.

Był to już 4 dzień kobiet zorganizowany przez GOK Włostów i Gminę Lipnik. Już od wejścia do dworku wójt gminy Lipnik, Andrzej Grządziel wraz z zastępcą, Wojciechem Zdyb wręczali każdej kobiecie kwiaty, czerwone goździki [...]Błogosławiony Wincenty Kadłubek

Błogosławiony Wincenty Kadłubek

8 marca w kościele pod wezwaniem Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela we Włostowie odbyła się uroczysta Msza Święta z okazji 800 rocznicy śmierci błogosławionego Wincentego Kadłubka.

Wincenty Kadłubek. Jest patronem diecezji sandomierskiej i parafii Włostów [...]Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Zapraszamy na Dzień Kobiet

8 marca, godz. 15:30, Dwór Markus w Lipniku

w programie:

GOK&CK dla kobiet

Klub Senior + w Kurowie

Gwiazda wieczoru - ABBA SHOW - Polska Abba

Wodzirej Kazik

razem z nami Koła Gospodyń Wiejskich, które zapewnią pyszny poczęstunek.Ferie z GOKiem

Ferie z GOKiem

Program przygotowany na ferie w Gminnym Ośrodku Kultury we Włostowie i w Centrum Kształcenia w Lipniku rozpoczął się bardzo aktywnie.

Pierwszym punktem było oczywiście bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych, dlatego tematyczne spotkania z młodzieżą poprowadził dzielnicowy gminy Lipnik, aspirant Adam Kędziora z Posterunku Policji w Lipniku [...]Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama