Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Jesteś tutaj: |

Kalendarium

«

Sierpień 2021

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031        

Film promocyjny

Losowe zdjęcie

Witamy na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie
i Centrum Kształcenia w Lipniku

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie to samorządowa instytucja kultury, która stwarza możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej, takich jak: muzyka, taniec, plastyka i fotografia.

Proponuje zajęcia artystyczne i hobbystyczne, koncerty, spektakle, wycieczki, imprezy plenerowe. Ponadto wspiera inicjatywy kulturalno-społeczne na terenie Gminy, współpracując ze stowarzyszeniami i społecznością lokalną.

Kwalifikacje pracowników oraz instruktorów, zapewniają wysoki poziom organizowanych wydarzeń kulturalnych i zajęć artystycznych. Różnorodna działalność programowa sprawia, że GOK spełniając funkcje edukacyjne i animując życie kulturalne społeczności lokalnej, oddziałuje na mieszkańców całej Gminy.

Znajdziecie nas również na facebook’u GOK&CK, gdzie publikujemy wiele zdjęć z zajęć, konkursów i  wydarzeń kulturalnych. Zapraszamy na kanał na YouTube GOK & CK, na którym prezentujemy filmy oraz piękne utwory w wykonaniu naszych uczniów.Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy serdeczne życzenia w dniu ich święta.

Poniżej zdjęcie z występów z okazji Dnia Babci i Dziadka w Klubie Senior + w Kurowie (2020 r.)Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Kto z nas nie miał w dzieciństwie swojego ukochanego pluszowego misia, takiego, do którego mógł się przytulić by spokojnie zasną?

25 listopada
swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel każdego dziecka - Pluszowy Miś.

Odrobina historii

Światowy
Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada, wtedy właśnie przypada rocznica powstania tej maskotki [...]Niepodległa do Hymnu 2020

Niepodległa do Hymnu 2020

W południe 11 listopada zaśpiewajmy wszyscy razem Mazurka Dąbrowskiego!

Dołączmy do akcji "Niepodległa do Hymnu 2020" obejmującej wszystkich Polaków na sześciu kontynentach.

Zachęcamy Was, by śpiewać w domach, wraz z rodziną, współlokatorami, najbliższymi, a na uroczystościach państwowych z zachowaniem zasad dystansu społecznego, liczy się to, że w tym dniu i w tak trudnym czasie wciąż potrafimy się zjednoczyć!

Pokażcie jak świętujecie i przesyłacie do nas swoje zdjęcia, najciekawsze opublikujemy [...]Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama