Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Jesteś tutaj: | |

Kalendarium

«

Wrzesień 2021

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
     1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930    

Film promocyjny

Losowe zdjęcie

Dzień Matki

Dzień Matki

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku wspólnie z młodzieżą przygotowali krótki spot z życzeniami z okazji Dnia Matki.

Spot z życzeniami dostępny jest na naszym Facebokk'u - https://www.facebook.com/gokwlostowicklipnik/ lub bezpośrednio pod linkiem - Dzień Matki - GOK&CK

Przygotowane życzenia są swoistym opisem mam stworzonym przez dzieci. Odzwierciedlają spojrzenie dzieci na mamy oraz ukazują wspaniałe piękno matczynej miłości. Jednak największe podziękowania dla każdej z mam oddają słowa wiersza Wandy Grodzieńskiej „Do matki”, kończącego się słowami „Dziękuję Ci mamo”.

Wykorzystując uroki kolorowej wiosny, nagranie spotu odbyło się w plenerze – w Lipniku na tle kwitnącego rzepaku, Urzędu Gminy w Lipniku i Amfiteatru  oraz we Włostowie na tle ruin pałacu Karskich i Zboru Ariańskiego, a także w Gminnym Ośrodku Kultury we Włostowie.

W  spocie wystąpili: Julia Gierczak, Anna Moskal, Zuzanna Piątek, Alicja Piotrowska, Gabriela Polit, Łukasz Wiatrek, Karolina Wiśniewska, Daniel Zdyb i Filip Zdyb;

w utworach: „Tobie mamo” - Klaudia Moskal,

„Jesteś tylko skarbem mym”Karolina Szemraj i Kacper Szemraj.

Wszystkim mamom z okazji ich święta życzymy wszelkich dobroci płynących prosto z serca. Niech Wasza miłość zawsze będzie kwitnącym, kolorowym majem, a Wasz uśmiech niech opromienia najpiękniejszy kwiat – serce dziecka.

Drogie mamy bądźcie szczęśliwe i zdrowe, a dla swoich pociech zawsze wyjątkowe.

Życzymy Wam, abyście spełniały swoje najskrytsze marzenia, byście były zawsze kochane, doceniane i wspierane każdego dnia.

„Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie”. - Melchior WańkowiczCopyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama