Andrzejki z bohaterami bajek

23 listopada w Centrum Kształcenia w Lipniku odbyła się pełna wróżb i dobrej zabawy impreza andrzejkowa.

Kolorowy wystrój sali połączony z mrocznymi postaciami i kapeluszami czarownic stworzył klimat pełen zagadek i tajemnic, a skoczna muzyka i dobra zabawa nadała andrzejkom bardzo radosnej atmosfery.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku przygotowali dla dzieci i młodzieży wiele zabaw i konkursów z nagrodami, a także słodki poczęstunek.

Serca z imionami, gorące krzesła i oczywiście lanie wosku przez klucz, to tylko niektóre zabawy, które są nieodzownym elementem wieczoru andrzejkowego.

Wśród pojawiających się wróżb dominowały te związane z marzeniami, z przyszłością i zainteresowaniami młodych uczestników zabawy.

Kulminacyjnym punktem wieczoru była wizyta niezwykłych gości strażaków: Marshalla i Strażaka Sama. Bohaterowie kreskówek dla dzieci zaskoczyli bardzo wszystkich tańcząc i bawiąc się razem z najmłodszymi. Przygotowali również konkurs z nagrodami polegający na jak najszybszym pokolorowaniu bohatera Psiego Patrolu.

Wszystkim dzieciom podarowali drobne upominki i małe pluszowe misie, gdyż andrzejki w centrum Kształcenia odbyły się w Dzień Pluszowego Misia.

Dziękujemy druhom strażakom z OSP KSRG Lipnik za ogromne zaangażowanie, wsparcie i wspólną andrzejkową zabawę.