Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Kalendarium

«

Październik 2023

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031        

Film promocyjny

Losowe zdjęcie

Puchar Wójta 2014

W niedzielę 10 sierpnia 2014r. na włostowskim stadionie LZS Cukrownik Włostów odbył się o Puchar  Turniej Piłkarski Wójta. Jest to już stałe i chyba najważniejsze wydarzenie sportowe w harmonogramie Klubu i jak co roku cieszyło się dużym zainteresowaniem.

  W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn z okolicznych miejscowości:

- Jurkowice

- Karwów 

- Leszczków

- Studzianki

- Lotos (Okalina, Włostów)

- Kanonierzy (Włostów) 

- Włostów

- Słoptów 

- Międzygórz

- Słabuszewice

- Kurów 

- Osada (Włostów)      

 Drużyny walczyły o trofeum przez wiele godzin (12.00-19.00) nie zważając na niedogodności pogodowe. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie: Krzysztof Kwiatosz i Michał Witek. Po emocjonujących eliminacjach wyłoniono drużyny finałowe, tj. drużynę OSP Włostów, drużynę z Jurkowic, Karwowa i Kurowa. Pierwsze miejsce na  podium wywalczył Kurów, pokonując Jurkowice 0:1. Na kolejnych miejscach ulokowały się drużyny OSP Włostów i Karwów. 

 Gośćmi honorowymi Turnieju byli Wójt Gminy Lipnik – Józef Bulira oraz Przewodniczący Rady Gminy – Stanisław Mazur, i właśnie z ich rąk finaliści i wyróżnieni zawodnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.        

Podium:    

I miejsce – Kurów

II miejsce – Jurkowice   

III miejsce – OSP Włostów        

Wyróżnienia:    

Król strzelców – Patryk Jaworski   

Najlepszy piłkarz – Adrian Lasota   

Najlepszy bramkarz – Paweł Śmigała    

Najlepsza piłkarka – Marzena Węglewicz     

Dyplomy za profesjonalne sędziowanie otrzymali także : Krzysztof Kwiatosz i Michał Witek. Specjalnym wyróżnieniem uhonorowany został  Tomasz Sidor, jako najstarszy  piłkarz, zawodnik LZS Cukrownik Włostów.

 Po wyczerpującym meczu zawodnicy mogli zregenerować siły i ostudzić emocje przy  wspólnym grilu.   Organizatorami i fundatorami imprezy byli: Wójt Gminy Lipnik – Józef Bulira z Radą Gminy, Gminny  Ośrodek Kultury we Włostowie oraz LZS Cukrownik Włostów.Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama