Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Jesteś tutaj: | |

Kalendarium

«

Lipiec 2024

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031      

Film promocyjny

Narodowe Centrum Kultury
Projekt - tablica
 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Losowe zdjęcie

RODO

Ochrona Danych Osobowych

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie, Włostów 50C, 27-545 Włostów.

Dane kontaktowe: tel. (15) 869-14-66, e-mail: gok.lipnik@wp.pl

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie,  wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: mnowak.kancelaria@gmail.com w  każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych.

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji umowy, której jest Pani/Pan stroną.

Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b, c RODO.

Dane osobowe przetwarzane będą przez:

- czas trwania umowy i/lub

- przez czas, w którym przepisy prawa nakazują nam przechowywać Pani/Pana dane, i/lub

- przez czas niezbędny do dochodzenia roszczeń z tytułu zawartej umowy.

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa; przekazywanie danych innym podmiotom takim jak podmioty zapewniające obsługę administracyjną, techniczną i informatyczną czy też podmiotom zapewniającym obsługę prawną, realizowane będzie na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania.

Dane udostępnione przez Panią/Pana dane nie będą podlegały profilowaniu i nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie (możliwość istnieje jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, a nie na podstawie przepisów uprawniających administratora do przetwarzania tych danych). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych każda osoba może zwrócić się do Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji umowy.

Potwierdzam otrzymanie niniejszej informacji, jak również akceptuje jej postanowienia, w tym w odniesieniu do kategorii odbiorców, którym zostaną udostępnione moje dane osobowe.Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama