VII Turniej Tenisa Stołowego

23 stycznia 2019 r. podczas trwania ferii zimowych został zorganizowany VII Turniej Tenisa Stołowego w Gminnym Ośrodku Kultury we Włostowie.

Z każdą edycją turnieju tenisa stołowego pojawiają się nowi zawodnicy i pasjonaci tego sportu. W tym roku do rywalizacji stanęło siedmiu zawodników. Pod okiem profesjonalnego sędziego Pawła Kokosy rozgrywki toczyły się przez parę godzin.

Po długich i ciężkich zmaganiach, w których zawodnicy musieli wykazać się nie tylko dużym zaangażowaniem, ale i sprytem, wyłoniono zwycięzcę.

I miejsce - Jakub Wietrzycki

II miejsce – Kamil Gołąbek

III miejsce – Emil Żyłowicz

Po za podium znaleźli się: Jakub Pobrotyn, Zbigniew Wiącek, Adrian Pater, Krystian Masternak

Zwycięzcy otrzymali w nagrodę sportowe torby i dyplomy, a pozostali uczestnicy pamiątkowe proporczyki. Także sędzia Paweł Kokosa otrzymał podziękowanie od Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie.

Po za oficjalnymi rozgrywkami turniejowymi najmłodsi uczestnicy zajęć organizowanych w ramach ferii zimowych przez GOK mogli spróbować swoich sił w tym pasjonującym sporcie. Pod okiem sędziego Pawła Kokosy pełni entuzjazmu rozegrali swój mini turniej, za który także otrzymali pamiątkowe proporczyki.

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie oprócz organizacji turnieju był też sponsorem nagród dla zawodników oraz sprzętu do gry.