Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Kalendarium

«

Czerwiec 2024

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
           1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30            

Film promocyjny

Narodowe Centrum Kultury
Projekt - tablica
 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Losowe zdjęcie

Wakacje na sportowo 2014

  W niedzielę 6.07.2014r. na stadionie we Włostowie odbył się II Turniej Piłki Nożnej dzieci i młodzieży „Wakacje na sportowo”. Organizatorami imprezy byli Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i LZS Cukrownik Włostów. 

 Celem spotkania było propagowanie spędzania wolnego czasu na sportowo przez dzieci i młodzież. Na turniej przybyły drużyny z: Klimontowa, Opatowa,  Lipnika, Kurowa, Słabuszewic, Włostowa i drużyna ks. Artura Barańskiego. W otwarciu turnieju uczestniczył wójt Gminy Lipnik Józef Bulira i przewodniczący Rady Gminy Stanisław Mazur.

 Podczas turnieju pogoda  dopisała z czego mniej zadowoleni byli zawodnicy, gdyż gra w słońcu nie należała do najłatwiejszych. Przez 4 godziny gry  zawodników,  obserwowała spora grupa kibiców, która przybyła, aby dopingować swoje zespoły. 

 Drużyny rywalizowały w trzech grupach. W półfinale zmierzyły się drużyny: Słabuszewice -  Opatów z wynikiem 0:8, Włostów – Klimontów 0:4, Słabuszewice – Włostów 0:2. 

 Do finału stanęło dwóch faworytów Opatów – Klimontów. Opatów  pokonał przeciwnika 3:2, stając się tym samym zwycięzcą II Turnieju Piłki Nożnej. 

 Puchary za udział w turnieju wręczył wójt Józef Bulira, dyplomy wręczył trener LZS Cukrownik Włostów Artur Waszczyk, kubki i inne nagrody wręczył Prezes LZS Cukrownik Włostów Jan Michalski.

 Sponsorami nagród w turnieju byli:

-  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej

-  Świętokrzyski Urząd Wojewódzki

-  Powiat Kielecki

-  Jolanta Sierant -  Radna wsi Włostów 

-  Jan Michalski - Prezes LZS Cukrownik Włostów

-  GRAVIT Oddział Lipnik - Części i maszyny rolnicze

-  ks. Paweł Goliński.Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama