Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Kalendarium

«

Kwiecień 2024

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930        

Film promocyjny

Narodowe Centrum Kultury
Projekt - tablica

Losowe zdjęcie

XVI Biesiada Świętojańska

Biesiada Świętojańska zapisała się na stałe do kalendarza imprez plenerowych Gminnego  Ośrodka Kultury we Włostowie i Centrum  Kształcenia w Lipniku. 26.06.2016 roku obchodzona była po raz XVI.

 Imprezę rozpoczął program dla najmłodszych „WULKAN RADOŚCI”. Dzieci licznie brały udział w zabawach i konkursach z nagrodami . Kolejnym punktem imprezy był program artystyczny przygotowany przez GOK we Włostowie i CK w Lipniku. Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się wokalistki: Natalia Stawiarz w utworach „Nie gotujemy” i „Tamta dziewczyna”, Ada Grzesiak „ Obudź we mnie Wenus”, Aleksandra Wolska „Kiedy powiem sobie dość” i  „W spodniach czy w sukience”, Paulina Sierant i Oliwia Jalowska „A ja wolę swoją mamę „ i „ Co się stało z mamą”, Paulina Sierant  „Jej portret” i „Wehikuł czasu”, Klaudia Kaptur  „Przyjdzie taki dzień”, Łukasz Leśko  „Wszystko jedno” i „Nieznajomy”, Aleksandra Michałowska „Granda” i „Moje Serce”. Po czym na scenie pojawiła się grupa taneczna NanuDance z oryginalną choreografią. Ciekawym widowiskiem był pokaz sztuki karate w wykonaniu HANSHI KYOKUSHINKAI KARATE CLUB IN WŁOSTŁÓW.

Następną atrakcją biesiady był występ zespołu EUFORIA z Gimnazjum w Ślęzakach  w Gminie Baranów Sandomierski.

W kolejnej części programu na scenie pojawił się zespół FOX, który porwał znaczną część publiczności do tańca. Największa atrakcją wieczoru, która zachwyciła wszystkich gości okazał się koncert gwiazdy wieczoru TOMASZA NIECIKA. Po koncercie można było dostać autograf jak i zdjęcie wykonawcy.

Po czym do tanecznej zabawy zaprosiła młoda energiczna formacja ELEKTIV. Imprezę zakończyła dyskoteka pod gwiazdami z udziałem DJ FRESHA.Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama