Jesteś tutaj: | |

ZŁOTE GODY 2014

Jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego

Dzień 30.04.2014r. był dniem szczególnie szczęśliwym, gdyż to właśnie wtedy swój Złoty Jubileusz pożycia małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gminie Lipnik o godz.11:00 obchodziło 7 par.

W tej doniosłej uroczystości towarzyszyli im Wójt Gminy Józef Bulira, Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Mazur, Kierownik USC Mariola Zając Dyrektor GOK Sebastian Szymański.

Ten czas jakże miło uprzyjemniał jubilatom występ naszej młodzieży z GOK we Włostowie  oraz Centrum Kształcenia w Lipniku.

Jako pierwsi wystąpili wokaliści: Aleksandra Wolska w utworze „ Troszeczkę ziemi”, Łukasz Leśko - „Nie liczę godzin i lat”,  Marta Michalska -„Moje jedyne marzenie” , Julia Dzik- „To były piękne dni” , Magda Stępień- „Radość najpiękniejszych lat”, a na akordeonie zagrał Hubert Różycki - „Na stokach Mandżurii”, „Kazaczok”, „Moja najmilejsza”.

Na zakończenie części artystycznej zespół „ Świętokrzyskie Uśmiechy” wykonał utwory- „Zachodzi słoneczko” , „Lesie ty mój lesie”. Repertuar przypadł do gustu gościom, którzy przyłączyli się do śpiewu.

Spotkanie Seniorów okazało się niezwykle wzruszającym momentem pełnym wspomnień. Fakt, że o nich pamiętamy i było im dane przeżyć wspólnie te 50 lat, był powodem do uśmiechu na ich twarzach, a dla nas okazją by podziękować za naukę i dowód pięknej miłości.  Miłą uroczystość zakończył wspólny posiłek i rozmowy przy stole.