Dzień Babci i Dziadka

W niedzielę 29 stycznia 2017 r. o godz. 17:00 Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie wraz ze Stowarzyszeniem „Nasz Włostów” świętował Dzień Babci i Dziadka.

Wśród zaproszonych na tą wyjątkową uroczystość pojawili się:

Poseł na Sejm: Marek Kwitek

Radni Powiatu: Tomasz Staniek i Krzysztof Hajdukiewicz

Przewodniczący Rady Gminy: Stanisław Mazur

Radni Gminy Lipnik: Monika Różycka i Helena Sierpniak

Kierownik placówki terenowej KRUS w Opatowie: Małgorzata Jalowska

Gości przywitał serdecznie Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie Sebastian Szymański, oraz Prezes Stowarzyszenia „Nasz Włostów”, Barbara Brzeska.

Następnie po przemówieniach, na scenie pojawiły się dzieci z Klubu Przedszkolaka „Oaza”, rozpoczynając tym samym część artystyczną. Przedstawienie maluchów, zostało nagrodzone gromkimi brawami. Młodzież z grupy teatralnej, działającej przy Stowarzyszeniu „Nasz Włostów” przygotowała dla zgromadzonych gości występ teatralny, odebrany z uznaniem i sympatią ze strony widzów. Na występie wokalnym goście mogli usłyszeć Klaudię Wyrazik i Adę Grzesiak, przy akompaniamencie Gabrieli Zięby na gitarze. Zebrani mogli też podziwiać występ Huberta Różyckiego na akordeonie.

Po występach głos zabrał Poseł na Sejm Marek Kwitek, obdarowując gości słodyczami, Radny powiatu Tomasz Staniek oraz Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Mazur.

Na zakończenie uroczystości goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie przez celebrowanie święta Dnia Babci Dziadka, podkreśla jego wagę, chcąc tym samym podziękować za przekazywane wartości. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia i pomyślności, by nie opuszczała ich pozytywna energia oraz zapał i chęć do życia!