Dzień Babci i Dziadka

28 stycznia 2018 roku o godzinie 17:00 Gminny Ośródek Kultury we Włostowie wraz z Klubem Przedszkolaka „OAZA” świętował Dzień Babci i Dziadka.

Gości przywitał Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie Sebastian Szymański oraz Prezes Stowarzyszenia „Nasz Włostów” Barbara Brzeska. Dla przybyłych gości najmłodsi przygotowali wierszyki, dzieci z grupy teatralnej  humorystyczny skecz pt. „Babcia i Dziadek”. Na występie wokalnym goście mogli usłyszeć Klaudię Wyrazik w utworach: „Narcyz” z repertuaru zespołu Łzy, „Babę zesłał Bóg” Renaty Przemyk, duet Klaudia Moskal i Natalia Kargul zaśpiewały utwór „Biegnij przed siebie” Anny Wyszkoni, Wiktoria Poręba i Patrycja Kargul wykonały utwór Anny Wyszkoni „Czy ten Pani i Pani”. Jako ostatnia wystąpiła Natalii Stawiarz, która zaprezentowała dwa utwory: „Byle jak” Margaret i „Żeby szczęśliwym być" Anny Jantar. Po solistkach głos zabrał Wójt Gminy Lipnik Andrzej Grządziel, który wszystkim babciom i dziadkom złożył serdeczne życzenia. Po części artystycznej wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Był to wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu        i radości. Szczęśliwe twarze babć i dziadków ukazały, jak ważne są takie spotkania       i wspólnie spędzone chwile  z wnukami.