Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Film promocyjny

Losowe zdjęcie

VIII Turniej Tenisa Stołowego

Podczas Ferii z GOK-iem, 5 lutego odbyła się ósma edycja Turnieju Tenisa Stołowego, która została rozegrana w Gminnym Ośrodku Kultury we Włostowie. Do rozgrywek zgłosiło się dziesięciu zawodników. Najmłodszy uczestnik miał 13 lat, a najstarszy 48.

Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach, do których zawodnicy zostali przydzieleni po wcześniej przeprowadzonym losowaniu. Mecze trwały do dwóch wygranych. Nad wszystkim czuwał profesjonalny sędzia, Dawid Pater.

Po szybkich meczach grupowych wyłoniono czterech najlepszych zawodników, którzy walczyli o finał. W zaciętym meczu o trzecie miejsce z wynikiem 3:2 zwyciężył Aleksander Malinowski z Rafałem Garnuszkiem. Rozgrywka finałowa była równie emocjonująca. Wynikiem 3:0 wygrał Paweł Niewójt z Krystianem Masternakiem.

W turnieju brali również udział: Patryk Godek, Emil Kaczor, Mateusz Król, Adrian Krycia, Paweł Maciąg i Oskar Raban.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy nagrody rzeczowe, Natomiast sędzia, Dawid Pater otrzymał pamiątkowy dyplom z podziękowaniem od wszystkich zawodników i organizatorów.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama