Warsztaty wyplatania wieńca dożynkowego

Włostów  24.05.2016 r.

ZAPROSZENIE

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie zaprasza na warsztaty wyplatania tradycyjnego wieńca dożynkowego, które będą odbywać się w Centrum Kształcenia w Lipniku (Amfiteatr) w dniach:

Warsztaty odbywają się w ramach  Działania 3 -Warsztaty w zakresie rękodzieła artystycznego wg projektu pt "Umacnianie więzi i tradycji poprzez kultywowanie i promowanie świętokrzyskich obrzędów ludowych w gminie Lipnik" realizowany w ramach programu "Góry Świętokrzyskie naszą przyszłością" współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Mając powyższe na uwadze prosimy o zachęcenie tutejszej społeczności lokalnej o czynny udział w realizowanym projekcie.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.

Dane do kontaktu:

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie