Jesteś tutaj: | |

WOŚP w Lipniku

Każdego roku Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie angażuje się w Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach którego 10.01 2016r. w budynku Szkoły w Lipniku odbył się koncert i kwesta na rzecz oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Młodzież grupy wokalnej GOK, której instruktorem jest Martyna Puszka-Maziarz, przygotowała szereg utworów z repertuaru polskich jak również zagranicznych artystów.

Wystapili:

Magdalena Stępień- „Żeby szczęśliwym być”

Klaudia Kaptur- „Wielka Dama”

Paulina Sierant - „Back to Black”

Natomiast dziewczęta z Kwartetu gitarowego tj. : Jola Chruściel, Dorota Chruściel, Jola Polit i Wiktoria Sajecka,  podopieczne instr. Kamila Gołąbka, zaprezentowały: „Twoje oczy lubią mnie”.

Do akompaniamentu dziewcząt zaśpiewał Łukasz Leśko.

Poza tym naszą puszkę kwestarską WOŚP zasiliły pieniądze ze sprzedaży aniołów z masy solnej, wykonanych przez dzieci na zajęciach plastycznych w GOK i CK. Także podczas licytacji można było nabyć ręcznie wykonanego anioła z kolorowej masy solnej.

Jak co roku niezwykłym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy. Kolejka przy stanowisku GOK trwała do końca imprezy. Makijaże dzieciom wykonywała instruktor plastyki Beata Dzik.