Zabawa choinkowa we Włostowie

Karnawał to czas radości i zabawy. Zarówno dzieci jak i młodzież czekają na okazjęm do imprezy. Niewątpliwie zabawa choinkowa w Gminnym Ośrodku Kultury we Włostowie, która odbyła się 29 stycznia 2016 r. była do tego powodem.

Dzieci czekały z wielką niecierpliwością na pierwsze tańce. Wśród radosnych i rozbieganych milusińskich można było znaleźć m.in. Wróżki i Księżniczki. Nie zabrakło również odważnego Spidermana. Zabawę choinkową poprowadziła pani Ilona Szwed, profesjonalny wodzirej, która bez trudu porwała do tańca nie tylko dzieci, ale i starszą młodzież. Pojawili się także goście specjalni - Myszka Miki ze swoją przyjaciółką Myszką Mini. Chętni mogli zatańczyć z gośćmi, a także zrobić pamiątkową fotografię. Dużą atrakcją cieszyły się konkursy, których tego wieczoru nie mogło zabraknąć. Warto wspomnieć też o  "Jaka to melodia", czy pokazie Zumby.

Zabawa choinkowa umożliwiła dzieciom spędzenie czasu w radosnej atmosferze oraz dostarczyła niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy za rok!