Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i Centrum Kształcenia w Lipniku

Jesteś tutaj: |

Kalendarium

«

Lipiec 2024

»
NdPnWtŚrCzwPtSob
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031      

Film promocyjny

Narodowe Centrum Kultury
Projekt - tablica
 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Losowe zdjęcie

Witamy na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie
i Centrum Kształcenia w Lipniku

Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie to samorządowa instytucja kultury, która stwarza możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu i samorealizacji w różnych dziedzinach sztuki i edukacji kulturalnej, takich jak: muzyka, taniec, plastyka i fotografia.

Proponuje zajęcia artystyczne i hobbystyczne, koncerty, spektakle, wycieczki, imprezy plenerowe. Ponadto wspiera inicjatywy kulturalno-społeczne na terenie Gminy, współpracując ze stowarzyszeniami i społecznością lokalną.

Kwalifikacje pracowników oraz instruktorów, zapewniają wysoki poziom organizowanych wydarzeń kulturalnych i zajęć artystycznych. Różnorodna działalność programowa sprawia, że GOK spełniając funkcje edukacyjne i animując życie kulturalne społeczności lokalnej, oddziałuje na mieszkańców całej Gminy.

Znajdziecie nas również na facebook’u GOK&CK, gdzie publikujemy wiele zdjęć z zajęć, konkursów i  wydarzeń kulturalnych. Zapraszamy na kanał na YouTube GOK & CK, na którym prezentujemy filmy oraz piękne utwory w wykonaniu naszych uczniów.Spektakl Teatralny pt.

Spektakl Teatralny pt.

W dniu 24 listopada 2014r. w  Gminnym Ośrodku Kultury we Włostowie o godz. 17.30 odbył się spektakl teatralny z myślą o najmłodszych pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu Studia Teatralnego „ART-RE” z Krakowa.

 Mała widownia dopisała nie tylko frekwencją, ale także zaangażowaniem w zabawie przygotowanej przez aktorów [...]Dożynki gminne 2014

Dożynki gminne 2014

Dożynki Gminne w Lipniku odbyły się 24 sierpnia 2014 roku. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w kaplicy w Lipniku, którą celebrowali ksiądz Stanisław Wdowiak i ksiądz Stanisław Misiak. Po liturgii w intencji rolników nastąpił przemarsz, korowodu  dożynkowego prowadzonego przez orkiestrę gminną z kaplicy do szkoły [...]Puchar Wójta_2014

Puchar Wójta_2014

W niedzielę 10 sierpnia 2014r. na włostowskim stadionie LZS Cukrownik Włostów odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Wójta. Jest to już stałe i chyba najważniejsze wydarzenie sportowe w harmonogramie Klubu i jak co roku cieszyło się dużym zainteresowaniem [...]Wakacje na sportowo

Wakacje na sportowo

W niedzielę 6.07.2014 roku na stadionie we Włostowie odbył się II Turniej Piłki Nożnej dzieci i młodzieży „Wakacje na sportowo”. 

Organizatorami imprezy byli Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie i LZS Cukrownik Włostów [...]XIV BIESIADA ŚWIĘTOJAŃSKA

XIV BIESIADA ŚWIĘTOJAŃSKA

W niedzielę 22 czerwca 2014 we Włostowie odbyła się XIV Biesiada Świętojańska. 

Uroczystość rozpoczęła Msza św. w kościele Jana Chrzciciela we Włostowie, na której poświęcony został wieniec świętojański.

O godzinie 15:00 na stadionie rozpoczął się blok imprez artystyczno-rozrywkowych [...]Copyright © 2014. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Gama